کمد فلزی چیست؟

کمد فلزی یکی از ابزارهای مهم و کاربردی برای محیط‌های مختلف اداری، سازمانی، نظامی، آموزشی، ورزشی و غیره می‌باشد و کاربری‌های متفاوتی دارد.

از این کمدها برای بایگانی و نگه‌داری کردن از اسناد و مدارک، لوازم شخصی افراد، تجهیزات الکترونیکی، وسایل پرکاربرد و باارزش استفاده می‌شود.

کمدهای جهان فلز در تعداد طبقات مختلف با طول و عرض و ارتفاع متفاوت (امکان سفارشی سازی) در بازار موجود است که هرکدام با توجه به نوع کاربری خود می‌توانند وزن و حجم متفاوتی را تحمل کنند. برای برقراری نظم در محیط‌های مختلف بسته به‌اندازه‌ی فضای موردنظر می‌توان از کمدهای فلزی متفاوت استفاده کرد.

کاربردهای کمد فلزی

کمدهای فلزی کاربردهای مختلفی دارند که با توجه به نیاز مشتریان باهم متفاوت است.

مثلا در کمدهای کارگری با توجه به وسایل زیاد و نیاز به فضای بیشتر تعداد درب‌ها کمتر است اما در کمد جاکفشی یا جاموبایلی تعداد درب‌ها در همین ابعاد بیشتر است.

در ذیل به معرفی انواع کمد فلزی می‌پردازیم که در جهان فلز تولید و به فروش می‌رسند.

کمد جالباسی:

با استفاده از کمد جالباسی فلزی در مکان‌هایی نظیر استخر می‌توان لباس‌های هر یک از افراد را در یکی از سلول‌های کمد قرار داد و سپس کلید مخصوص همان سلول را در اختیار افراد قرار دهید. در این حالت لباس‌ها و سایر لوازم افراد به‌صورت کاملا خصوصی نگهداری خواهد شد.

کمد بایگانی

یکی از لوازمی که هر سازمان، اداره، مرکز آموزشی و شرکت خصوصی به آن نیاز دارد، کمد بایگانی است. با استفاده از نوع کمد فلزی افراد می‌توانند به‌راحتی تمامی فایل‌ها، اسناد و مدارک مهم را طبق ترتیب مورد نیاز بایگانی کنند و در صورت نیاز به‌راحتی به آن دسترسی داشته باشند.

بنابراین مرتب بودن و استفاده بهینه از فضای کار، بایگانی اسناد و مدارک به‌شیوه‌ای مرتب و قابل دسترس، دسترسی راحت و سریع به اسناد و حفظ محرمانگی اسناد و مدارک جزو مزایای استفاده از این کمد است. از این‌رو یک کمد بایگانی برای هر سازمانی‌ که دارای پرونده و مدارک باشد، الزامی است.

همچنین از آن‌جایی‌که کمدهای بایگانی در ادارات و سازمان‌ها در طول روز به مراتب استفاده می‌شوند باید از کیفیت و دوام خوبی برخوردار باشند. کمدهای فلزی جزو مقاوم‌ترین و بادوام‌ترین کمدهایی هستند که در کنار رفع نیاز سازمان‌ها، کیفیت بسیار خوبی دارند و در طولانی‌مدت نیز قابل استفاده هستند.

کمد دارو

این نوع کمد ها برای نگهداری دارو در داروخانه های مراکز نظامی، دانشگاه ها، درمانگاه‌های صحرائی و … استفاده می‌شود.

قیمت کمد فلزی

قیمت کمدهای فلزی به عوامل مختلفی نظیر کیفیت متریال‌های مورد استفاده، ابعاد کمد و مدل آن بستگی دارد. برای مثال هرچه ضخامت ورق‌های فلزی مورد استفاده بیشتر باشد، یا ابعاد کمد بزرگتر انتخاب شود قیمت نهایی کمد فلزی نیز بیشتر خواهد بود.

بنابراین مشتریان عزیز بسته به بودجه‌ای که در نظر دارند می‌توانند نوع متریال، ابعاد و مدل کمد را تغییر دهند.

خرید کمد فلزی

برای خرید کمد فلزی تنها کافیست باتوجه به فضای مدنظر و تعداد کاربران، یکی از مدل‌ها انتخاب کرد.
سپس بعد از استعلام قیمت نهایی کمد رختکن یا کمد جالباسی نسبت به خرید آنها اقدام کرد.

ما در گروه تولیدی مبلمان اداری جهان فلز توانسته ایم با تولید انواع کمد فلزی در اندازه های مختلف و مدل های گوناگون رضایت خاطر مشتریان خود را جلب کنیم. برای خرید و سفارش ساخت انواع کمد فلزی ، کمد بایگانی ، فایل فلزی و … با ما تماس بگیرید.